ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9693263
*
nr 969 3263
Spegel
Fisheye, med örn, diameter: 25
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 juni 2015
kl 20:34:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 17:51:27
1
100 kr
23/6 17:15:50
2
150 kr
24/6 21:14:36
3
200 kr
24/6 21:19:29
2
250 kr
26/6 16:19:23
4
350 kr
29/6 12:30:50
5
500 kr
29/6 17:07:18
6
500 kr
29/6 17:07:18
5
500 kr (Budbetjänt)
29/6 17:07:36
6
600 kr
29/6 19:38:43
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fisheye spegel speglar örn
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 969 3263
Spegel
Fisheye, med örn, diameter: 25
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 juni 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 17:51:27 | 1 | 100 kr |
23/6 17:15:50 | 2 | 150 kr |
24/6 21:14:36 | 3 | 200 kr |
24/6 21:19:29 | 2 | 250 kr |
26/6 16:19:23 | 4 | 350 kr |
29/6 12:30:50 | 5 | 500 kr |
29/6 17:07:18 | 6 | 500 kr |
29/6 17:07:18 | 5 | 500 kr (Budbetjänt) |
29/6 17:07:36 | 6 | 600 kr |
29/6 19:38:43 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fisheye spegel speglar örn
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23